راه کارهایی برای افزایش ماندگاری عطر

یکی از فاکتورهای مهم در انتخاب عطر و ادکلن ماندگاری بالای آن ها می باشد اما باید توجه داشته باشید که ماندگاری عطر رابطه مستقیی با نحوه نگهداری شما دارد. ممکن است که عطر گران قیمتی را خریداری کرده باشید اما از ماندگاری کم آن ناراحت  باشید به این نکته باید دقت نمایید که طرز نگهداری از عطر در ماندگاری آن تاثیر بسزایی دارد.د در ادامه راه کارهایی برای افزایش ماندگاری عطر را به شما عزیران خواهیم گفت.
– محیط نگهداری عطر تاثیر بسزایی در ماندگای آن ها دارد. بهترین مکان برای نگهداری عطر مکان های خنک, دور از آفتاب و نقاط خشک خانه می باشد.
– می توانید در نقاطی از بدن که عطر را بر روی آن اسپری می نمایید قبل از اسپری کردن وازلین زده تا عطر به خوبی جذب شود تا ماندگاری آن افزایش یابد.
– مواد چرب باعث افزایش مادگاری عطر خواهند شد. بنابریان می توانید برای چرب کردن پوست از لوسیون های بدون بو استفاده کرده سپس به اسپری عطر بر روی بدن بپردازید.
– رطوبت پوست نیز باعث افزایش ماندگاری عطر خواهد شد بنابراین توصیه می شود که پس از حمام کردن به اسپری عطر بر روی بدن خود بپردازید و قبل از پوشیدن لباس به این کار بپردازید تا لکه های عطر بر روی لباس باقی نماند.

راه کارهایی برای افزایش ماندگاری عطر
راه کارهایی برای افزایش ماندگاری عطر

– بسیاری عادت کرده اند که پس از اسپری عطر آن را بر روی پوست خود بمالند. جالب است بدانید که این کار تاثیر معکوش داشته و باعث کاهش ماندگاری عطر شما خواهد شد.
– نقاط گرم بدن محل مناسبی برای اسپری عطر می باشد. می توانید بر روی نقاطی هم چون گردن, مچ دست, پشت ران پا, بالای شکو و … عطر خود را اسپری نمایید تا ماندگاری آن افزایش یابد.
– اگر می خواهید که به موهای خود عطر بزنید بهترین راه کار این است عطر را بر روی برس و شانه خود اسپری موده و موهایتان را با آن شانه بزید

خدمات خشکویی آنلاین را با آنی واش تجربه نمایید.

با یک کلیک آراسته بپوشید ...!

دانلود اپلیکیش های Android و IOS

به این مطلب امتیاز دهید

فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *