از بین بردن لکه آدامس

بسیار اتفاق افتاده که قربانی آدامس جویدن شخص دیگری شده باشیم. بسیاری از افراد پس از جویدن آدامس آن را در هر نقطه‌ای پرت می‌کنند و باعث دردسر دیگران می‌شوند. امروز به شما می‌گوییم اگر آدامس به لباس‌تان چسبید لکه آدامس را چگونه پاک کنید.

فریز کردن

می‌توانید لباسی را که آدامس به آن چسبیده داخل فریزر قرار دهید. با این روش آدامس سفت می‌شود و با تراشیدن از لباس جدا می‌گردد. اگر آدامس به صندلی ماشین یا فرش چسبید نیز می‌توانید از یخ استفاده کنید. قالب یخ را روی سطح مورد نظر بمالید و وقتی آدامس سفت شد آن را از سطح جدا کنید.

مایونز

می‌توانید مقداری مایونز روی آدامس بمالید. آدامس نرم می‌شود و بعد می‌توانید راحت جدایش کنید.

زرده تخم مرغ

جالب است بدانید سفیده‌ی تخم مرغ آدامس چسبیده را از بسیاری چیزها خصوصا مو پاک می کند. سفیده تخم‌مرغ را روی آدامس بمالید و بعد چند دقیقه آرام آدامس را از مو جدا کنید.

شکلات

این روش برای چسبیدن آدامس به مو و لباس مناسب است. شکلات آب شده را روی لکه بمالید. شکلات آدامس را در خود حل می‌کند و بعد به راحتی می‌توانید آدامس را از سطح جدا کنید.

 

از بین بردن لکه آدامس
از بین بردن لکه آدامس

 

کره بادام زمینی

به شیوه شکلات می‌توانید از کره بادام‌زمینی استفاده کنید.

مایع ظرفشویی و نمک

این روش برای مواقعی مناسب است که آدامس بر روی سطح پخش شده باشد. ابتدا مایع ظرفشویی را روی لک بمالید و بعد نمک را اضافه کنید و سپس با چاقو یا وسیله ای شبیه آن، آدامس را جدا کنید.

سرکه

لکه آدامس را با سرکه بپوشانید. می‌توانید برای تاثیر بیشتر سرکه را قبلا گرم کنید و روی لکه بریزید. آدامس با این روش به راحتی پاک می‌شود.

آب لیمو

سطح لک شده را داخل آب لیمو قرار دهید بعد آن را بشویید. آدامس به راحتی ور می‌آید

خدمات خشکویی آنلاین را با آنی واش تجربه نمایید.

با یک کلیک آراسته بپوشید ...!

دانلود اپلیکیش های Android و IOS

به این مطلب امتیاز دهید

فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *